Hakkımızda

İSTANBUL ENDÜSTRİ, Laboratuvar ve E-ticaret alanında Türkiye’de farklılık oluşturmak amacıyla 2018 yılında kurulmuştur.

İthalatını yapmış olduğu ürünleriyle farklılığını ön plana çıkaran firmamız markalarının Türkiye Temsilciliklerini alarak ölçüm cihazları alanında ismini Türkiye piyasasında kabul ettirmeyi başarmıştır.

Kısa sayılabilecek bir geçmişi olmasına rağmen, ölçüm cihazlarında kullanılan sıvıların sadece ithalatını değil aynı zamanda Ar-Ge yapılanmasını sağlayarak üretim için altyapı çalışmalarına başlamıştır.

E-ticaret sektörünün tahminlerden hızlı şekilde büyümesiyle İSTANBUL ENDÜSTRİ 2018 yılında E-ticaret sektörüne girerek, ithalatını yapmış olduğu ürünleri, E-ticaret sektöründeki talepleri karşılamak için kendi sitelerinde ve pazaryerlerinde müşterilerine sunmaya başlamıştır. Aynı zamanda Türkiye’de birçok firmanın bayiliklerini alarak, satılan ürün çeşidini 1000 adede kadar çıkarmıştır ve E-ticarete gelen taleplerden dolayı bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

İSTANBUL ENDÜSTRİ Endüstriyel Elektronik, laboratuvar ve ölçüm cihazları alanındaki yeni teknolojileri, Türkiye’de gıda, kimya, sağlık ve tekstil sektörlerine tanıtıp, teknolojide ve üretimde ülkemizin daha ileriye gidebilmesine bir nebze katkı sağlamayı, fabrikaların ve üretim tesislerinin yeni sistemlere geçişini kolaylaştırmayı hedeflemektedir.